Ulaştırma Elektronik Takip ve Denetleme Sistemi

Kullanıcı Hizmet Sözleşmesi


Lütfen aşağıdaki sözleşme maddelerini dikkatli okuyunuz. Servis ve hizmetlerden yararlanmak için Hizmet Sözleşmesi'ni kabul etmeniz gerekmektedir.
Aşağıdaki sözleşme maddeleri kapsamında adı geçen Servis Sağlayıcı ve Müşteri tanımları şöyledir :
Servis Sağlayıcı: UETDS.net - ERENLER TEKNOLOJİ TURİZM TİC.LTD.ŞTİ.
Müşteri: UETDS Uygulamasından ve hizmetlerinden faydalanmak için başvurmuş kişi, kurum veya kuruluş.
* Bu sözleşme, Servis Sağlayıcı ve Müşteri arasındaki yükümlülükleri ve anlaşma şartlarını içermektedir.
* Müşteri, UETDS uygulama hesabı açıldığında bu sözleşmeyi kabul etmiş sayılır.
* Servis Sağlayıcı, Müşterinın sefer, personel, araç, yolcu/yük bilgilerini kaydeder ve bakanlık tarafına bildirir.
* Bildirimde oluşan karşı taraf kaynaklı teknik sorunlardan ve hatalı veri girişlerinden dolayı Servis Sağlayıcı sorumlu değildir. Bakanlık tarafındaki bildirilen kayıtların doğruluğunu kontrol etmek zorunda değildir. Fakat, Servis Sağlayıcı dan kaynaklı sorunların tespit edilip çözülmesi için gereken düzeltmeleri yapmaktadır.
* Bakanlığa bildirim esnasında veya sistemsel teknik konularda, sorunların çözülememesi veya uzun sürmesi halinde, mağdur olunmaması ve ceza işlemlerine tabi olmamanız için, edevlet üzerinden kayıt girişlerinizi yapmanız gerekecektir.
Toplu sefer bildirimlerinde sıraya alınmakta ve belirli aralıklarla tekrar otomatik gönderim yapılmaktadır. Bu kayıtları takip ederek bildirimin yapıldığından emin olmalısınız. Sistemimize kayıtlı fakat bildirimi bakanlığa ulaşmayan kayıtları mutlaka hareket zamanından önce kontrol edip doğrulayınız. Aksi taktirde UETDS.net sistemi sorumluluk kabul etmemekte ve firmanıza gelebilecek cezalarda sorumlu olmamaktadır.
* Hizmete ait ücretlendirme tarifesi Fiyatlar sayfasında yayınlanmakta olup, Servis Sağlayıcı fiyat değişikliği yapma hakkına sahiptir.
* Size özel hesap ve gerekli işlemler yapıldığı için verilen hizmetin iadesi yoktur.
* Hizmet paketlerinde aylık ve yıllık süre limitleri ve araç/kullanıcı ekleme limitleri vardır. Bu limitler gerek kullanıcı tarafından, gerekse sistem tarafından aşılması durumunda, pasif edilecektir
* Araç ekleme/düzenleme ekranında aktif ve pasif seçeneği vardır. Pasife alınan araçlar 7 günden önce tekrar aktif edilememektedir.
* Hizmetin sona ermesi neticesinde, talep edilmesi halinde geriye dönük sefer ve yolcu/yük verileri Müşteriye gönderilir.
* Paketlerde dahil edilmeyen özel entegre ve ek kullanıcı gibi diğer özellikler, ana paket fiyatına dahil değildir.
* Servis Sağlayıcı, hesap kurulumu için ek bedel veya ücret talep etmemektedir.
* Hizmet devam ettiği müddetçe, teknik destek verilmektedir.
* Sunucularımız Türkiye'de olup, size ve yolcularınıza, yük bilgilerinize, araç bilgilerine ait kişisel verileriniz, hiçbir şekilde farklı yerlerde kullanılmamakta ve paylaşılmamaktadır.
* Firmanıza verilen hizmet, referans olarak kullanılabilmektedir.
* Anlaşmazlık durumunda İstanbul İcra Daireleri ve Mahkemeleri yetkilidir ve anlaşmazlıklarda Türk Hukuku uygulanır.İçerik Listesine Dön