Ulaştırma Elektronik Takip ve Denetleme Sistemi

BİZ (uetds.net) KİMİZ ?


ERENLER YAZILIM VE BİLİŞİM TEKNOLOJİLERİ

2016 yılında İstanbul Ticaret Odası'na kayıtlı olarak kurulan Erenler Yazılım ve Bilişim Teknolojileri, 2023 yılından bu yana yine İstanbul Ticaret Odası'na kayıtlı olarak Erenler Teknoloji ismi ile faaliyetlerine devam eden web yazılım ve programlama alanında uzmanlaşmış bir firmadır. Günümüzdeki teknolojik gelişmeleri takip ederek işini severek yapan bir sistem geliştiricisi olan şirketimiz, başarı oranı yüksek projeler gerçekleştirmektedir.

Ulaştırma Bakanlığı'nın ürettiği Ulaştırma Elektronik Takip Denetleme (U-ETDS) Sistemi'nin 2018 yılından bu yana kurucu servis sunucusu ve entegre sistem mimarı olan firmamız, kurucu entegratör olarak faaliyet göstermektedir.

U-ETDS SİSTEMİ NEDİR?

U-ETDS Sistemi, Karayolları Yönetmeliğine Tabii Yolcu, Yük ve Eşya, Terminal İşletmeciliği yapan ilgili yetki belge sahibi Gerçek/Tüzel kişiliklerin sefer bildirmekle yükümlü olduğu bir takip ve denetleme sistemidir.

ENTEGRE NEDİR?

Entegre, farklı bileşenleri veya sistemleri bir araya getirerek uyumlu bir şekilde çalışmalarını sağlayan bir süreç veya yapıyı ifade eder. Bu sayede, farklı parçaların birbiriyle iletişim kurarak daha verimli ve etkili bir şekilde çalışmasını sağlar. Entegrasyon, iş süreçlerini optimize ederek daha verimli ve etkili sonuçlar elde etmeyi sağlar.

KURUCU ENTEGRATÖR NE DEMEK?

Kurucu entegratör, ilgili bakanlığın bildirim yükümlülüğü bulunan sistemine, ilgili yetki belge sahibi gerçek/tüzel kişiliklerin bildirmekle yükümlü olduğu seferleri kolay, anlaşılır, pratik bir şekilde bildirmelerini sağlayan entegre yazılımını geliştiren yazılım ve bilişim firmasıdır.

KURUCU ENTEGRATÖR OLARAK BİZ:

"uetds.net" olarak, U-ETDS sisteminin entegre yazılımını üretip güncel metodları takip ederek sistemin erişim kolaylığı, kullanım pratikliği ve geliştirici seçeneklerini sağlamak amacıyla AR-GE, Yönetmelik Takibi ve Danışmanlık hizmetleri sunmaktayız.

HİZMETLERİMİZ:

6. yılına gelen U-ETDS Entegre Yazılımımızda yüzlerce Gerçek/Tüzel Firma ve kullanıcı ile çalışarak işlerini kolaylaştırmayı hedeflemekteyiz. Ciddi bir ekip çalışması ile yürüttüğümüz projemizi her geçen gün geliştirerek, kullanıcılarımıza daha iyi bir deneyim sunmayı amaçlamaktayız.

TEŞEKKÜR VE RİCAMIZ:

Bizleri tercih eden değerli müşterilerimize teşekkür eder, yeni müşterilerimizin dikkatle araştırarak doğru tercih yapmalarını tavsiye ederiz. Kullandığınız portal neresi olursa olsun, devletimizin istediği bilgileri eksiksiz ve zamanında girmenizi önemle rica ederiz. Unutmayın, istatistikler ancak doğru verilerle doğru sonuçlar verebilir.İçerik Listesine Dön