Ulaştırma Elektronik Takip ve Denetleme Sistemi

BİZ (uetds.net) KİMİZ ?


ERENLER YAZILIM VE BİLİŞİM TEKNOLOJİLERİ olarak biz; 2016 yılında kurulmuş, İstanbul Ticaret Odası'na kayıtlı, Web Yazılım ve Programlama Alanında uzmanlaşmış yazılım ve bilişim teknolojileri firmasıyız. Günümüzdeki teknolojik gelişmeleri takip ve idame ettiren, işini severek yapan, başarı oranı yüksek bir sistem geliştiricisiyiz.

Ulaştırma Bakanlığı'nın üretmiş olduğu Ulaştırma Elektronik Takip Denetleme (U-ETDS) Sistemi'nin 11/2018 tarihinden beri kurucu servis sunucusu, entegre sistem mimarı olan KURUCU ENTEGRATÖR FİRMASIYIZ. Peki ya KURUCU ENTEGRATÖR NE DEMEK ?

U-ETDS Sistemi: Ulaştırma Bakanlığın üretmiş olduğu, Karayolları Yönetmeliğine Tabii Yolcu, Yük ve Eşya, Terminal İşletmeciliği yapan ilgili yetki belge sahibi Gerçek/Tüzel kişiliklerin sefer bildirmekle yükümlü olduğu bir takip ve denetleme sistemidir.


ENTEGRATÖR: İlgili bakanlığın bildirim yükümlülüğü bulunan sistemine, ilgili yetki belge sahibi Gerçek/Tüzel kişiliklerin bildirmekle yükümlü olduğu seferleri, kolay,anlaşılır, pratik bir şekilde bildirmelerini sağlayan, geliştirici seçenekler barındıran,  uygulama veya herhangi bir web servis tarayıcısı üzerinden bildirimlerini kolayca yapabilecekleri entegre yazılımını geliştiren yazılım ve bilişim faaliyeti gösteren firma demektir.

KURUCU ENTEGRATÖR: "uetds.net" olarak biz: Sürecin başından bu güne; söz konusu sistemin (U-ETDS) entegre yazılımını üretip, güncel metodları takip ederek sistemin erişim kolaylığı, kullanım pratikliği ve geliştirici seçeneklerini sağlamak amacı ile AR-GE, Yönetmelik Takibi ve Danışmanlık yapan ENTEGRE SİSTEM MİMARI olduğumuz için kendimizi KURUCU ENTEGRATÖR olarak ifade ediyoruz.

3. Yılına geldiğimiz U-ETDS Entegre Yazılımımızda yüzlerce Gerçek/Tüzel Firma ve kullanıcı ile, sizlerin işinizi kolaylaştırmak için elimizden gelenin en iyisini yapmak adına gece-gündüz çalışıyoruz. Ciddi bir ekip çalışması ile titizlikle yürüttüğümüz projemizi web, uygulama ve danışmanlık alanında "İki günü eşit olan zarardadır." düsturuyla; her geçen gün üzerine koyarak takip ve idame ettirdiğimizi bilmenizi isteriz.

İşimize olan aşk ve tutkumuz her geçen gün artmaktadır. Entegre sistem mimarı olarak Hatalı sefer oranı (‰0.003) ile en minimize edilmiş başarısız sefer oranı ile istikrarımızı korumaya devam ediyoruz. (Not olarak: hatalı seferler kullanıcı kaynaklı yanlış veri girişi ile ilgilidir, bu veri; sistemin pratik ve kolaylık açısından ne kadar başarılı olduğunu anlamanız için sizinle paylaşılmaktadır.) Bizi tercih eden değerli müşterilerimize teşekkür eder, yeni kayıt yaptıracak firmalarımız için dikkatle araştırmalarını tavsiye ederiz.

ENTEGRATÖRÜMÜZÜN TEŞEKKÜR MEKTUBU:

" Değerli Çevrem, Bildiğiniz üzere UBAK'ın devreye aldığı U-ETDS sistemi kurucu servis sunucu uetds.net olarak mesleki aşk ve tutku ile, yoğun çalışma tempomuz ile projedeki liderliğimizi korumaktayız.

UAB Yetkilileri ve IT birimi, Ekibim ve danışmanarım başta olmak üzere, aynı zamanda analist olarak değer verdiğimiz turizm ve lojistik faaliyetler gösteren firmalardan organizatörlerine, kooperatif ve federasyonlardan ilgili daire başkanlıklarına, projenin AR-GE ve analiz aşamasında gelişime katkı sağlayan tüm gerçek ve tüzel kişiliklere şükranlarımı sunuyorum.

İnanıyorum ki U-ETDS Sistemi, devletimizin "Asayiş amacıyla güvenlik birimleriyle paylaşım imkanı (Ulusal güvenlik), şehirlerarası çalışan otobüs kaynaklı trafik yoğunluğunun yönetilmesi ve Taşımacılık sektöründe çalışanların takibi ve bunların mali (sigorta, maaş) ve sosyal (çalışma ve dinlenme süreleri) haklarının takip edilebilmesi (sosyal boyut)," ilkesini adına oldukça güçlendirecektir. Özellikle karayolları güvenliğini üst düzey seviyeye taşıyacatır. Garnizon geçişlerindeki insan gücü denetiminden elektronik denetime geçişi sağlayarak Minimum maliyet-Maksimum Kazanç ilkesi ile de ekonomik olarak fayda sağlayacaktır. Gerek yolcu, gerekse yük taşımacılığı yapan ilgili yetki belge sahiplerine ve vatandaşlarımıza sürecin takipçisi olmalarını şiddetle tavsiye ederim.

Ülkeme hizmet etmekten şeref duyduğumu ifade edip, yapılan yeni düzenlemelerin takip ve destekçisi olduğumu, dinamik, heycanlı ve daha istikrarlı bir şekilde yoluma devam ettiğimi bilmenizi isterim. İlgili çevreme duyurulur. Sağlıcakla kalın :)"

RIDVAN ERENLER

SON OLARAK SİZDEN BİR DE RİCAMIZ OLACAK :)

- Sisteme giriş yaptığınız portal neresi olursa olsun, temel prensibiniz devletimizin sizden istediği bilgileri eksiksiz ve zamanında girmenizdir.
Unutmayın(!) İstatistikler, ancak doğru verileri girdiğinizde doğru sonuç verir. İçerik Listesine Dön